پروژه آمار - طراحی دکوراسیون داخلی - طراحی دکوراسیون اداری - طراحی دکوراسیون فروشگاه - طراحی غرفه نمایشگاهی - دکوراسیون داخلی - دکوراسیون اداری - دکوراسیون فروشگاه - دکوراسیون غرفه نمایشگاهی - تابلوسازی - پروژه آمار - پروژه آمار - پروژه آمار - پروژه آمار - پروژه آمار - پروژه آمار - پروژه آمار - پروژه آمار - پروژه آمار - پروژه آمار - پروژه آمار - پروژه آمار پروژه آمار پرسشنامه آمار - موضوع پروژه آمار - پروژه آمار رایگان - تحقیق آمار - دانلود رایگان تحقیق آمار - پروژه آمار سوم تجربی - دانلود پروژه آمار سال سوم دبیرستان - دانلود تحقیق آمار - دانلود رایگان تحقیق آمار دبیرستان - خرید پروژه آمار - پروژه آماری رایگان - تحقیق رایگان آمار - پروژه آمار دوم دبیرستان - پروژه آمار دوم ریاضی - پروژه آمار دوم انسانی - دانلود رایگان پروژه آمار و مدلسازی - دانلود پروژه آمار دبیرستان - دانلود رایگان پروژه و تحقیق آمار دبیرستان - پروژه آمار و مدلسازی سال دوم و سوم دبیرستان - دانلود پروژه آمار دوم دبیرستان - تحقیق آمار دوم دبیرستان ویژگی‌های تابلو فلکسی فیس

dostan

dostan

 

ویژگی‌های تابلو فلکسی فیس

 

تابلو فلکسی فیس یکی از مقرون به صرفه ترین نوع تابلوسازی می‌باشد که از گذشته های نه چندان دور برای استفاده در، سر درب مغازه‌ها، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، بیلبوردها شرکت‌ها و سازمان‌ها استفاده می‌شود. ما در این مقاله قصد داریم شما را با ویژگی‌های تابلو فلکسی فیس در تابلوسازی اشنا کنیم. با ما تا پایان این مقاله کاربردی همراه باشید.

 

 

 

ویژگی‌های تابلو فلکسی فیس

 

تابلو فلکسی فیس در بازار تابلوسازی بهترین گزینه برای کسانی می‌باشد که می‌خواهند با کمترین هزینه، یک تابلوی با کیفیت و زیبا سفارش دهند. در ادامه به آیتم ها و ویژگی های تابلو فلکسی فیس می پردازیم.

 

 

 

قابلیت تعویض رویه‌ی فلکسی

 

 از بارز ترین و ممتازترین ویژگی های تابلو فلکسی فیس که می‌توان برای این نوع تابلوسازی بیان کرد، قابلیت تعویض رویه‌ی فلکسی آن می‌باشد، از آنجایی که بعد از گذشت مدتی بایستی طرح رویی تابلوی خود را عوض کنید، فلکسی فیس این امکان را به شما می‌دهد که اینکار را به راحتی و بدون هیچ مشکلی انجام دهید.

 

نورپردازی

 

 در انواع تابلوسازی نورپردازی حرف اول را می‌زند، چرا که نورپردازی باعث بد یا خوب دیده شدن تابلوی تبلیغاتی شما می‌شود. یکی دیگر از ویژگی های تابلو فلکسی فیس، نورپردازی منحصر به فرد در این نوع تابلوسازی می‌باشد، در اینگونه تابلو سازی‌ ها، با استفاده از مهتابی، عملیات نورپردازی صورت می‌گیرد و شما یک جلوه‌ی بینظیر از طرحی که انجام داده اید بر روی این نوع تابلوسازی خواهید داشت.

 

 

 

انواع تابلوسازی فلکسی فیس

 

تابلو فلکسی فیس در دو نوع چینی و کره‌ای تولید و در تابلوسازی ‌ها وجود دارند که نوع اول 18انس و نوع دوم 20انس و کره‌ای می‌باشد که تابلوسازی ها بیشتر از نوع کره‌ای آن استفاده می‌کنند.

 

مقاوم پذیری

 

یکی از برجسته‌ترین ویژگی‌های تابلو فلکسی فیس، انعطاف ‌پذیری و مقاوم پذیری اصولی آن است، تابلوسازی فلکسی فیس، به دلیل استفاده از مواد با کیفیت در ساخت، در مقابل سایر شرایط آب و هوایی، نور خورشید، گرما و سرمای شدید و بارندگی مقاومت انکار ناپذیری دارد این نوع نوع تابلوسازی تاکنون توانسته مشتریان بسیاری را به خود جلب کند.

 

 

 

سخن پایانی

 

تابلو فلکسی فیس از نمونه تابلوسازی‌ های تبلیغاتی می‌باشد که به دلیل جلوه‌ی بصری ویژه، مقاومت پذیری در برابر شرایط آب و هوایی، نورپردازی، استفاده از بهترین مواد در ساخت بدنه تابلوسازی ، طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است و امروزه در اکثر موارد از این نوع تابلوسازی استفاده می‌کنند. در این زمینه، گروه تابلوسازی رسام نیز با بهترین و جدیدترین متدها در طراحی و ساخت  تابلو فلکسی فیس ، می‌تواند یک تابلوی بی‌نظیر را در اختیار شما مشتریان عزیز و محترم دهد. امیدواریم از مطالب گفته شده درباره این نوع تابلوسازی نهایت لذت را برده باشید، از همراهی شما تا پایان این مقاله بینهایت سپاسگزاریم.

نوشته شده در يکشنبه 16 ارديبهشت 1397ساعت 15:25 توسط vali gholami|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ