پروژه آمار - طراحی دکوراسیون داخلی - طراحی دکوراسیون اداری - طراحی دکوراسیون فروشگاه - طراحی غرفه نمایشگاهی - دکوراسیون داخلی - دکوراسیون اداری - دکوراسیون فروشگاه - دکوراسیون غرفه نمایشگاهی - تابلوسازی - پروژه آمار - پروژه آمار - پروژه آمار - پروژه آمار - پروژه آمار - پروژه آمار - پروژه آمار - پروژه آمار - پروژه آمار - پروژه آمار - پروژه آمار - پروژه آمار پروژه آمار پرسشنامه آمار - موضوع پروژه آمار - پروژه آمار رایگان - تحقیق آمار - دانلود رایگان تحقیق آمار - پروژه آمار سوم تجربی - دانلود پروژه آمار سال سوم دبیرستان - دانلود تحقیق آمار - دانلود رایگان تحقیق آمار دبیرستان - خرید پروژه آمار - پروژه آماری رایگان - تحقیق رایگان آمار - پروژه آمار دوم دبیرستان - پروژه آمار دوم ریاضی - پروژه آمار دوم انسانی - دانلود رایگان پروژه آمار و مدلسازی - دانلود پروژه آمار دبیرستان - دانلود رایگان پروژه و تحقیق آمار دبیرستان - پروژه آمار و مدلسازی سال دوم و سوم دبیرستان - دانلود پروژه آمار دوم دبیرستان - تحقیق آمار دوم دبیرستان تاریخچه تابلوسازی چلنیوم

dostan

dostan

 تاریخچه تابلوسازی چلنیوم

 
 
 
تاریخچه تابلوسازی تبلیغاتی به سال 2000 بر می‌گردد که با پیشرفت تکنولوژی و وارد شدن متریال به صنعت تابلوسازی، همه‌چیز رنگ و بوی تازه‌ای گرفت. در میان تنوع تابلوها، تابلوسازی چلنیوم جلوه‌ی دیگری از لحاظ ابعاد، رنگ، جنس و سازه داشته و امروزه در حد خیلی بالایی مورد توجه و استفاده عموم مردم قرار گرفته است. ما در این مقاله می‌خواهیم اساس یا همان تاریخچه تابلوسازی چلنیوم را برای شما مخاطبان محترم ارائه دهیم. با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.
 
تاریخچه چلنیوم
 
در تابلوسازی تابلو چلنیوم یکی از خوش استیل ‌ترین و مدرن‌ترین تابلوهای تبلیغاتی است که از آن به تابلو حروف برجسته نیز یاد می‌شود. در واقع تابلوسازی چلنیوم از یک سری حروف برجسته تشکیل شده و با توجه به ویژگی‌هایی که دارد بهترین نمونه در میان تابلوسازی های دیگر است. چلنیوم نوعی ورق‌های براق از جنس آلومینیوم است که در کنار کیفیت بالا و ساخت منحصر به فرد، در برابر نور خورشید، بارندگی‌های شدید، گرما و سرما مقام بوده و به هیچ عنوان رنگش تغییر نخواهد کرد.همچنین حروف ساخته شده به دلیل ضخامت لبه چلنیوم، از استحکام بالایی برخوردار است و به همین دلیل هم اکثر تابلوسازی‌ های مجرب، برای ساخت حروف بزرگ و درشت از لبه‌ی اصلی تابلوسازی چلنیوم استفاده می‌کنند. در تابلو سازی رویه حروف چلنیوم نیز از جنس پلکسی گلاس می‌باشد، از این رو در مقابل عوامل فیزیکی کاملا مقاوم پذیر می‌باشد.از طرفی طراح تابلوسازی چلنیوم آیتم بارزی را در طراحی این تابلوسازی تبلیغاتی در نظر گرفته است که مانع از ورود گرد و خاک و آب به داخل حروف می‌شود. به همین دلیل، این سبک تابلوسازی به دلیل نوع ساخت، مورد توجه بسیاری از افراد می‌باشد. یکی از مهمترین دلایلی که باعث می‌شود این نوع تابلوسازی در صدر قرار گیرد، نورپردازی حرفه‌ای آن است، غالبا در تابلوسازی برای نورپردازی در تابلو چلنیوم از LED بلوکی استفاده می‌کنند که دیگر همانند مهتابی‌ها، دغدغه‌ی سوختن و نور پایین را هم ندارد و بهترین گزینه می باشد.
 
کلام آخر:
 
با ورود تابلوسازی چلنیوم به بازار، این گروه از تابلوسازی به سرعت به دلیل تنوع در رنگبندی، ابعاد استاندارد، زیبایی فوق‌العاده، در میان عموم مردم جایگاه ویژه‌ای را به خود اختصاص دادند.در این راستا گروه تابلوسازی رسام نیز با تجربه چندین ساله خود در تابلو سازی، با به کارگیری جدیدترین و بروز ترین متدهای طراحی و ساخت، یکی از برجسته ترین تابلوسازی‌ها می‌باشد که می‌توانید تابلوهای خود را به این گروه زبردست و با تجربه بسپارید. از اینکه تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم.
 
نوشته شده در يکشنبه 16 ارديبهشت 1397ساعت 15:29 توسط vali gholami|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ