پروژه آمار - طراحی دکوراسیون داخلی - طراحی دکوراسیون اداری - طراحی دکوراسیون فروشگاه - طراحی غرفه نمایشگاهی - دکوراسیون داخلی - دکوراسیون اداری - دکوراسیون فروشگاه - دکوراسیون غرفه نمایشگاهی - تابلوسازی - پروژه آمار - پروژه آمار - پروژه آمار - پروژه آمار - پروژه آمار - پروژه آمار - پروژه آمار - پروژه آمار - پروژه آمار - پروژه آمار - پروژه آمار - پروژه آمار پروژه آمار پرسشنامه آمار - موضوع پروژه آمار - پروژه آمار رایگان - تحقیق آمار - دانلود رایگان تحقیق آمار - پروژه آمار سوم تجربی - دانلود پروژه آمار سال سوم دبیرستان - دانلود تحقیق آمار - دانلود رایگان تحقیق آمار دبیرستان - خرید پروژه آمار - پروژه آماری رایگان - تحقیق رایگان آمار - پروژه آمار دوم دبیرستان - پروژه آمار دوم ریاضی - پروژه آمار دوم انسانی - دانلود رایگان پروژه آمار و مدلسازی - دانلود پروژه آمار دبیرستان - دانلود رایگان پروژه و تحقیق آمار دبیرستان - پروژه آمار و مدلسازی سال دوم و سوم دبیرستان - دانلود پروژه آمار دوم دبیرستان - تحقیق آمار دوم دبیرستان انواع تابلوسازی

dostan

dostan

 انواع تابلوسازی

 
صنعت تابلوسازی به شکلی متفاوت و منحصر به فرد در اجتماع می‌باشد که در انواع تابلوسازی مختلف، تابلو فلکسی‌فیس، تابلو چلنیوم، تابلو استیل، تابلو ال ای دی روان و تابلو کامپوزیت در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد و هرکدام از انواع تابلوسازی کاربرد مربوط به خودش را دارد. بنابراین در تابلوسازی ابتدا بایستی از نیاز، طرح و بودجه‌ی مشتری مطلع شد و سپس اقدامات لازم را انجام داد. ما در این مقاله قصد داریم اطلاعات مختصر و مفیدی از هرکدام ازانواع تابلوسازی‌ به شما مشتریان عزیز ارائه دهیم. با ما همراه باشید.
 
 
تابلو فلکسی فیس
 
تابلو فلکسی فیس در صنعت تابلوسازی، یکی از کاربردی‌ ترین و مقرون به صرفه‌ترین نوع تابلوسازی‌ می‌باشد، که بر اساس نیاز فرد، می‌تواند یک گزینه مناسب تعریف شود. از ویژگی‌های این تابلوسازی : کیفیت مواد ساخت، نورپردازی ویژه از پشت و قابلیت تعویض رویه ‌ی فلکسی می‌باشد.
 
 
 
تابلو چلنیوم
 
تابلو چلنیوم در صنعت تابلوسازی از تابلوهای تبلیغاتی زیبا و بسیار جذاب است که امروزه به صورت گسترده ای مورد استفاده قرار می‌گیرد. از مزایای این نوع تابلو سازی، نورپردازی ممتاز از هر جهت، به کارگیری حروف برجسته زیبا، استفاده از مواد با کیفیت و طول عمر بالا می‌باشد.
 
 
 
تابلو استیل
 
تابلو استیل در تابلوسازی همانند تابلو چلنیوم نیزاز انواع تابوسازی می باشد که از حروف برجسته استفاده می‌کند، منتها این حروف قادر به عبور دادن نور از خود نمی‌باشند. از ویژگی‌های تابلو استیل در تابلوسازی میتوان به هزینه‌ی مناسب، کیفیت و استحکام آن اشاره کرد.
 
 
 
تابلو ال ای دی
 
مسلما تابلوهای ال ای دی ، روی درب فروشگاها و گوشه‌های شهر را دیده‌اید، ایده این تابلوسازی،  طراحی انیمیشن‌های به کار رفته در آن است. مهمترین ویژگی‌های تابلو ال ای دی ، سهولت در دید، نمایش فوری اطلاعات، کاهش مصرف برق و طول عمر ال ای دی است که توانسته مشتریان زیادی در صنعت تابلوسازی ایران را به خود جلب کند.
تابلو کامپوزیت
در تابلوسازی در واقع تمام تابلوها را بر پایه‌ی کامپوزیت می‌سازند و سپس روی تابلو را با حروف برجسته طراحی می‌کنند. از این رو کامپوزیت را می‌توان پدر انواع تابلوسازی‌ در ایران دانست. ورق کامپوزیت در انواع رنگ‌ها ساخته می‌شود، بنابراین دغدغه‌ای در انتخاب رنگ‌ها نخواهید داشت. از ویژگی های ممتاز تابلو کامپوزیت، تنوع رنگ ورق، استحکام و مقاومت بالا را می‌توان نام برد.
 
 
 
سخن پایانی
 
تابلوسازی یکی از متداولترین و کاربردی‌ترین آیتم برای مشخص کردن هویت شغلی شماست که با توجه به نوع شغل و بودجه بایستی با مشورت کارشناس تابلوسازی، یک نمونه را برای خود انتخاب نمایید. تابلوها برای انواع درب مغازه‌ها، فروشگاها، شرکت‌ها و سازمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین شما می‌توانید هر نوع اطلاع از مدل‌ها، قیمت و سوالات دیگر را از کارشناسان گروه تابلوسازی رسام کسب نمایید. از همراهی شما تا پایان مقاله بی نهایت متشکریم.
 
نوشته شده در يکشنبه 16 ارديبهشت 1397ساعت 15:27 توسط vali gholami|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ