پروژه آمار - طراحی دکوراسیون داخلی - طراحی دکوراسیون اداری - طراحی دکوراسیون فروشگاه - طراحی غرفه نمایشگاهی - دکوراسیون داخلی - دکوراسیون اداری - دکوراسیون فروشگاه - دکوراسیون غرفه نمایشگاهی - تابلوسازی - پروژه آمار - پروژه آمار - پروژه آمار - پروژه آمار - پروژه آمار - پروژه آمار - پروژه آمار - پروژه آمار - پروژه آمار - پروژه آمار - پروژه آمار - پروژه آمار پروژه آمار پرسشنامه آمار - موضوع پروژه آمار - پروژه آمار رایگان - تحقیق آمار - دانلود رایگان تحقیق آمار - پروژه آمار سوم تجربی - دانلود پروژه آمار سال سوم دبیرستان - دانلود تحقیق آمار - دانلود رایگان تحقیق آمار دبیرستان - خرید پروژه آمار - پروژه آماری رایگان - تحقیق رایگان آمار - پروژه آمار دوم دبیرستان - پروژه آمار دوم ریاضی - پروژه آمار دوم انسانی - دانلود رایگان پروژه آمار و مدلسازی - دانلود پروژه آمار دبیرستان - دانلود رایگان پروژه و تحقیق آمار دبیرستان - پروژه آمار و مدلسازی سال دوم و سوم دبیرستان - دانلود پروژه آمار دوم دبیرستان - تحقیق آمار دوم دبیرستان ویژگی‌ های تابلو چلنیوم

dostan

dostan

 ویژگی‌ های تابلو چلنیوم

 
 
 
تابلو چلنیوم یا همان حروف برجسته چلنیوم یکی از برجسته‌ترین، بارزترین و در عین حال زیباترین نوع تابلوسازی‌ موجود در بازار تابلوسازی می‌باشد که با قابلیت‌های متفاوت، منحصر به فرد و با کیفیت، توانسته جایگاه ویژه‌ای را در بازار تابلوسازی ایران حفظ نماید. ما در این مقاله قصد داریم ویژگی‌های تابلو چلنیوم در تابلوسازی را برای شما مشتریان و مخاطبان عزیز و محترم ارائه دهیم. با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.
 
 
 
تابلو چلنیوم
 
در واقع تابلو چلنیوم در صنعت تابلوسازی از حروف‌های برجسته‌ای تشکیل شده است که جنس آنها از نوع پلکسی گلاس می‌باشد، و داخل حروف به کار رفته در این نوع تابلوسازی ،از لامپ‌های ال ای دی جهت نورپردازی استفاده شده است که حالت و جلوه‌ای بی‌نظیر را به تابلو چلنیوم داده است. بدین ترتیب تابلو چلنیوم یکی از انواع تابلوسازی مدرن و جذاب است که طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده و این موضوع یکی از ویژگی های تابلو چلنیوم است.
 
ویژگی‌ های تابلو چلنیوم
 
نورپردازی: همانطور که می‌دانید نورپردازی در تابلوسازی از جمله عوامل فوق‌العاده تاثیرگذار در دید مخاطب است که در تابلو چلنیوم، به دلیل استفاده از لامپ‌های با کیفیت و پرنور LED و SMDبهترین جلوه را خواهید داشت. یکی دیگر از مزایای نورپردازی این نوع تابلوسازی ، اینست که در طول ساعات شب، به صورت کاملا واضح قابل دید خواهد بود، از این رو تمامی اقشار مردم، آن را در طول 24 ساعت شبانه روز میبینند.
 
جنس چلنیوم: یکی از ممتاز ترین ویژگی‌ های تابلو چلنیوم در تابلوسازی ، به کار بردن ماده‌ای با کیفیت و تداوم بسیار زیاد در آن است، که باعث شده متقاضیان بسیاری را در بازار تابلوسازی ایران به خود جلب نماید. در اکثر اوقات نیز زیرسازی که برای تابلو چلنیوم به کار می‌برند، از جنس پی وی سی است. به همین دلیل این نوع تابلوسازی، در برابر شرایط جوی، آب و هوایی، گرما و سرمای شدید، دارای طول عمر بالایی هستند.
 
زیبایی و چشمگیر بودن تابلو چلنیوم:
 
یکی از بارزترین خصوصیات تابلو چلنیوم ، استفاده از پلکسی گلاس است که به دلیل زیبایی و نوردهی منحصر به فرد، بهترین نوع تابلوسازی برای معرفی و شناسایی برند تجاری شما می‌باشد.
 
مانع ورود گرد و غبار
 
یکی دیگر از ویژگی‌ های تابلو چلنیوم که بسیار مهم و قابل تامل است و این نوع تابلوسازی رامنحصر به فرد نموده است ، اینست که کناره تابلو چلنیوم از نوار اسفنجی گردگیر است، که به گونه‌ای طراحی شده است که مانع ورود گرد و غبار و آب به داخل حروف میشود.از این جهت شما می‌توانید این اطمینان را داشته باشید، که این نوع تابلوسازی از دوام و طول عمر بالایی برخوردار است.
 
ما در این مقاله شما را با مهمترین مزایا و ویژگیی های تابلو چلنیوم در بین انواع تابلوسازی آشنا کردیم، امیدواریم از مطالب گفته شده لذت برده باشید، از اینکه تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم.
 
نوشته شده در يکشنبه 16 ارديبهشت 1397ساعت 15:27 توسط vali gholami|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ